Недела на храна #СкопјеГурман! Неодоливо слатко задоволство! 35% попуст на сладолед од чоколадо и ванила + 4 додатоци по избор во Радост - City Mall во вредност од 100 ден. по цена од 65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Неодоливо слатко задоволство! 35% попуст на сладолед од чоколадо и ванила + 4 додатоци по избор во Радост - City Mall во вредност од 100 ден. по цена од 65 ден.

Цена

65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

100 ден.

Попуст

35%

Заштеда

35 ден.

Купени : 860

 • City Mall Скопје 1000 Скопје, Македонија

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Сладолед од чоколадо и ванила + 4 додатоци по избор во Радост - City Mall

Достапни додатоци:

 • Нутела
 • Пино Пингвино
 • Вишна
 • Шумско овошје
 • Кокос
 • Плазма
 • Карамела

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 10.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата може да се користи само на локацијата во City Mall
 • Понудата важи за седење и "за носење"

Опис

Нова локација на добро познатиот сладолед во градот убав! 

Ако сеуште не сте го пробале, ова е совршен тајминг да си го изберете чашка радост и да го најдете вашето ново омилено место за сладолед во градот за ова лето.

Италијански сладолед со вкус на чоколадо и ванила во комбинација од кремасти додатоци кои го прават уште попривлечен на вкус и секако на изглед. Експериментирајте со овошни, чоколадни, крцкави или кремасти додатоци и направете си ваша креација на сладолед на која нема да можете да одолеете. 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ