#СкопјеГурман! Неодоливо слатко задоволство! 34% попуст на сладолед од чоколадо и ванила + 4 додатоци по избор во Радост во вредност од 90 ден. по цена од 59 ден.

Цена

59 ден.

Вредност

90 ден.

Попуст

34%

Заштеда

31 ден.

Купени: 999

 • Радост, Максим Горки, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

Добивате

Сладолед од чоколадо и ванила + 4 додатоци по избор во Радост 

Достапни додатоци:

 • Нутела
 • Пино Пингвино
 • Вишна
 • Шумско овошје
 • Кокос
 • Плазма
 • Карамела

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата може да се користи само на локацијата на Ул. Максим Горки - Центар
 • Понудата важи за седење и "за носење"

Опис

Нова локација на добро познатиот сладолед во градот убав! 

Ако сеуште не сте го пробале, ова е совршен тајминг да си го изберете чашка радост и да го најдете вашето ново омилено место за сладолед во градот за ова лето.

Италијански сладолед со вкус на чоколадо и ванила во комбинација од кремасти додатоци кои го прават уште попривлечен на вкус и секако на изглед. Експериментирајте со овошни, чоколадни, крцкави или кремасти додатоци и направете си ваша креација на сладолед на која нема да можете да одолеете. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.