Мали, слатки задоволства! До 38% попуст на слатки по избор: порција овошје прелиено со чоколадo, гумени бонобони или баклави од Sugar Land (City Mall)

РАСПРОДАДЕНО

Мали, слатки задоволства! До 38% попуст на слатки по избор: порција овошје прелиено со чоколадo, гумени бонобони или баклави од Sugar Land (City Mall)

Цена

75 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден..

Попуст

38%

Заштеда

45 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 22

  • Skopje City Mall 2 кат

  • 075 311 314

Добивате

Слатки по избор:

  • 200 gr. гумени бонбони по избор, цена: 130 ден. 85 ден.
  • Chocolate fountain passion - порција овошје прелиено со чоколадо, цена: 120 ден. 75 ден.
  • 10 баклави по избор, цена: 250 ден. 159 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.08.2018 до 06.09.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Засладете си го животот со овие мали вкусни задовоства од Sugar Land во Skopje City Mall!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.