41 ја следат оваа компанија


- 12%

Плишана интерактивна играчка заспан Пајо Патор

1200 ден.

1059 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000707
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Плишан Пајо Патор кој ‘рчи кога ќе ги легнеш и се прозеваат кога ќе се разбудат! Идеално друштво за во кревет!

 • Висина:  30cm
 • Користи 3 LR44 батерии
 • Наменето за деца над 18 месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.