26% попуст на шлеп служба на автомобил од Е-3 Group во вредност од 1200 ден. по цена од 890 ден.

img

Цена

890 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

26%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бул. Александар Македонски бр.9 лок. 23, ТЦ Естекада

  Одведи ме таму

  077 812 012, 072 305 116

Добивате

Шлеп служба

*Понудата важи за територија на Град Скопје, за возила до 1.800 кг.

*За надвор од Скопје се купува купон и се доплаќа во компанијата (цена: 60 ден.,цена: 40 ден.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2020 до 15.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата важи за територија на Град Скопје, за возила до 1.800 кг
 • Понудата не важи за удрени и искршени коли (тркалата да се во исправна состојба)
 • За надвор од Скопје се купува купон и се доплаќа во компанијата (цена: 60 ден.,цена: 40 ден.)

Опис

Помош на пат, шлепување и извлекување.

Заедно со нашите клиенти покажавме дека најважно од се е квалитето кој го нудиме. Многуте задоволни корисници на нашите услуги се доказ за тоа. Така и продолжуваме - квалитетот останува наш заштитен знак.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.