Безвременски подарок! До 33% попуст на слика филигран од срма со модел, боја и големина по избор - Rossi

Цена од

999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

33%

Заштеда

501 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Слика филигран од срма во големина по избор:

  • 27 x 22 cm
  • 15 х 20 cm

*Дел од достапните модели можете да ги погледнете во галеријата

Услови

  • Купонот може да се искористи од 30.10.2019 до 30.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • По купување на купонот потребно е да ги испратите купон кодот и пин кодот на Facebook страната на Rossi
  • Производот се подигнува од компанијата Rossi, еден ден по испраќање на купон кодот и пин кодот

Опис

Сликите се изработени од филигран со срма техника. Работилницата за рачна изработка "Rossi" повеќе од 10 години изработува слики од срма, а делата красат домовите како во Македонија така и низ целиот свет. Подарете историска убавина! 
Моделот пеперутка е инспирирана од филигранот на Вангел Деребан и значи повторно раѓање и истата е достапна во 11 бои. Гулабиците се инспирирани од античките обетки пронајдени во село Требништа, Охридско.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.