0 ја следат оваа компанија


Слика "Розеви цветови на гранка"

1500 ден.

Опис

Техника: акварел на хартија

Димензии: 29cm x 38,5cm

Сликата е со антирефлексно стакло

Детали за испорака

Испорака

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.