0 ја следат оваа компанија


Слика во рамка "Време-невреме"

1300 ден.

Опис

Димензии:

Големина на рамка 28,5cm x 28,5cm, ширина на рамка 3.5cm

Заштитена со стакло

Техника: Акварел

Хартија: 300gm

Сликите се оригинални и постои само по една, не постои можност за репродукција на истите.

 

Детали за испорака

Испорака

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.