46 ја следат оваа компанија


Слика за на облека која свети на музика со дизајн по избор

500 ден.

349 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

100000000144
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Самолеплива слика со димензии 30 x 14 cm
 • Вклучен модулатор
 • Работи на батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Достапна во 14 дизајни
 • Сликата свети кога е изложена на музика
 • Маицата не е вклучена во продажба

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.