50 ја следат оваа компанија


Слики на канвас платно во големина по избор

990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Високо квалитетен принт на канвас платно
 • Достапни димензии: 
 • 50 x 50 cm
 • 60 x 60 cm
 • 70 x 70 cm
 • 80 x 80 cm
 • 90 x 90 cm
 • 100 x 100 cm
 • Одберете еден од понудените дизајни со димензија по Ваш избор.

Сликата на канвас платно, оптегнато на блинд рамка е совршено решение кое ќе Ви пружи огромно задоволство секогаш кога ќе престојувате во просторијата каде што е поставена. Внесете топлина и збогатете го вашиот простор, било да е вашиот дом или деловен простор, канцаларија или дневна соба.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.