Black Friday зделка! 88% попуст на Slim Belt појас за слабеење од "Медобил" во вредност од 800 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! 88% попуст на Slim Belt појас за слабеење од "Медобил" во вредност од 800 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

88%

Заштеда

701 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 55 | Остануваат : 0

 • Кеј 13-ти Ноември 2, ГТЦ 2 кат/локал 318, 1000 Скопје. Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 464 646

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00

Добивате

Slim Belt појас за слабеење


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2015 до 29.12.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува од продажниот салон на Медобил (ГТЦ, втор спрат)
 • Доколку сакате достава на производот низ цела Македонија потребна е доплата од 150 денари.
 • За достава потребно е да испратите e-mail до Медобил со следновите податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон.

Опис

Како да го елиминирате целулитот и притоа да постигнете витка линија и рамен стомак?

Заборавете на ова прашање и немојте повеќе да се оптоварувате со него. Она со што треба да се оптоварувате е можноста да ја покажете вашата посакувана и вита линија секогаш и секаде. Уживајте во животот истовремено намалувајќи го целулитот од Вашето тело! Изберете го појасот за слабеење и антицелулитната термо крема од Медобил за постигнување на високи резултати.

Појасот за слабеење ќе би помогне да ја обликувате половината и да редуцирате масните наслаги околку стомакот. Лесен е за носење и неприметлив под облеката. 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ