12 ја следат оваа компанија


Slim Formula (90 таблети)

1585 ден.

Шифра:

CV0135

Опис

Додаток во исхраната Имате проблем со прекумерна телесна тежина? Slim Formula е комплексен производ кој во својот состав содржи: Garcinia cambogia, зелен чај, ѓумбир, Л-карнитин, ѓумбир, хром, лецитин. Дозирање: 3×1 таблета дневно или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 30 СОСТАВ 50 мг Зелен чај, 100 мг Нопал кактус, 40 мг Л-Карнитин, 40 мг Семе од анасон, 25 мг Куркума, 50 мг Ѓумбир, 50 мцг Хром, 25 мг Лецитин, 100 мг Цитрин ВНИМАНИЕ! Не се препорачува за деца, бремени жени или мајки во периодот на лактација, лица осетливи на кофеин или лица кои страдаат од кардиоваскуларни заболувања! Производот не може да замени соодветна диета, физичка активност и неопходна промена на животниот стил. Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.