40% попуст на вакум slim пакет третмани за слабеење (5 третмани) во Промедика Естетик во вредност од 7500 ден. по цена од 4500 ден.

img

Цена

4500 ден.

Вредност

7500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

3000 ден.

Преостанато време

 • Св. Кирил и Методиј бр. 50, (прв кат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 324 8464, 072 232 570

  [email protected]

Добивате

Вакум slim пакет третмани за слабеење (5 третмани)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.11.2022 до 15.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.