- 67%

Акција на Slimstrider 360 motion справа за вежбање

15000 ден.

4999 ден.

Купени:

2

Шифра:

0600000000076
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: метал и пластика
 • Димензии: 74cm должина, 54cm ширина, 120cm висина
 • Тежина: 17kg
 • Издржливост до 136кг
 • Време на монтирање: 1 личност околу 45мин 
 • Потребна е 1 АА батерија (батеријата не е вклучена)
 • За секојдневни вежби во вашиот дом
 • Модерен фитнес додаток

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.