53 ја следат оваа компанија


- 19%

19% попуст на Slovina Siena Батерија за туш + 5 години гаранција

3200 ден.

2590 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Батерија за туш
  • Црево со должина од 1,5m
  • Хромиран месинг

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.