53 ја следат оваа компанија


- 9%

Slovina Trokadero Батерија за туш + 5 години гаранција

5500 ден.

4990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Хромиран месинг
  • Должина на црево 1.5 m

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.