- 28%

До 37% попуст на сложувалка со слика и големина по избор од Зарт уметност и дизајн

250 ден.

180 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опции на понудата:

A4 формат 500 ден. 350 ден.
А5 формат 250 ден. 180 ден.
Во вид на срце 350 ден. 220 ден.

Опис

Сложувалка со слика и големина по избор: 

 • А4 формат 500 ден. 350 ден.
 • А5 формат 250 ден. 180 ден.
 • Во вид на срце 350 ден. 220 ден.

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За карикатура  во боја - доплата од 150 ден.
 • За додатни елементи на сликата (додатен лик и слично) се доплаќа 300-700 денари (зависно од елементите) при подигнувањето.

 

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 27.08.2019 до 30.09.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.