• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Вграден микрофон
 • Вибрации
 • Ергономичен дизајн
 • Контрола на јачина
 • Mute копче за микрофон
 • Noice-Cancelling
 • Кожена постава за поголема удобност
 • Одлични за интернет разговори и гејминг
 • 3,5 mm приклучок
 • USB приклучок за вибрации
 • Фрекфенција: 20Hz ~ 20KHz
 • Импеданца: 32ohm
 • Осетливост: 105dB +/- 4dB at 1Khz
 • Должина на кабел: 2 m
 • Димензии: 195 mm x 9 mm x190 mm
 • Тежина: 350 gr

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.