До 36% попуст на LED цевка за постоечка арматура со големина по избор од Smajo Commerce

РАСПРОДАДЕНО

До 36% попуст на LED цевка за постоечка арматура со големина по избор од Smajo Commerce

Цена

159 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

249 ден.

Попуст

36%

Заштеда

90 ден.

 • Sultan Murat Mosque, Skopje, Macedonia

 • 078 320 069

 • info@smajo.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 17:00

Добивате

Лед цевка T8 за постоечка арматура со големина по избор:

 • 60 cm, цена: 249 ден. 159 ден.
 • 120 cm, цена: 449 ден. 299 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2017 до 24.02.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат директно од Smajo Commerce
 • Со купени производи во вредност од над 1000 денари, добивате бесплатна достава

Опис

Карактеристики на производот:

 • До 80% заштеда на електрична енергија
 • Моќност: 8 и 16W
 • Светлина: 800 и 1600lm
 • Животен рок од 50.000 часови
 • Одговараат на постоечката арматура од неонките
 • Температура на светлина: 6000К бела бојa
 • Должина: 60 и 120cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ