28% попуст на LED метален рефлектор со сензор со моќност по избор од Smajo Commerce во вредност од 1299 ден. по цена од 939 ден.

РАСПРОДАДЕНО

28% попуст на LED метален рефлектор со сензор со моќност по избор од Smajo Commerce во вредност од 1299 ден. по цена од 939 ден.

Цена

939 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,299 ден.

Попуст

28%

Заштеда

360 ден.

 • Sultan Murat Mosque, Skopje, Macedonia

 • 078 320 069

 • info@smajo.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 17:00

Добивате

LED метален рефлектор со сензор со моќност по избор

*Моќност: 10W, 20W, 30W


Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2017 до 24.02.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат директно од Smajo Commerce
 • Со купени производи во вредност од над 1000 денари, добивате бесплатна достава

Опис

Карактеристики на производот:

 • Детекторот автоматски се вклучува кога ќе се приближи човек или возило
 • Водоотпорни
 • Заштеда на електрична енергија 
 • Екстра долг животен рок
 • Погодни за сите типови на објекти, во вашиот дом, ресторани, хотели, сали, арт галерии и сл.
 • Работи на 220V
 • Моќност: 10, 20, 30W
 • Агол на светлина: 120°
 • Светлосен флукс: 3000lm
 • Боја на светлина: бела
 • Материјал: стакло и легура на алуминиум
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ