Smart kids watch – паметен часовник за деца во боја по избор + 1 година гаранција

3500 ден.

1990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

6
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Розева 3,500 ден. 1,990 ден.
Сина 3,500 ден. 1,990 ден.

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Паметен часовник кој се грижи за сигурноста на децата, а преку иновативните функции се секогаш поврзани со своите родители.
 • Часовникот првенствено ја прати локацијата на детето, има опција за разговори, праќање гласовни и текстуални пораки и многу други функции кои се користат на интересен начин.
 • Часовникот е лесен, во весели бои, ергономски облик и многу попрактичен од паметен телефон, особено за помали деца.
 • Се одликува со екран на допир и со многу корисни и сигурносни функции.
 • Се управува со помош на бесплатната мобилна апликација SeTracker App.
 • За повици, пораки и поврзување со мобилни уреди се користи SIM картица со компатибилна GSM мрежа.
 • Достапен е во розова и тиркизно сина боја.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.