46 ја следат оваа компанија


Smart kids watch – паметен часовник за деца во боја по избор + 1 година гаранција

3500 ден.

1990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Паметен часовник кој се грижи за сигурноста на децата, а преку иновативните функции се секогаш поврзани со своите родители.
 • Часовникот првенствено ја прати локацијата на детето, има опција за разговори, праќање гласовни и текстуални пораки и многу други функции кои се користат на интересен начин.
 • Часовникот е лесен, во весели бои, ергономски облик и многу попрактичен од паметен телефон, особено за помали деца.
 • Се одликува со екран на допир и со многу корисни и сигурносни функции.
 • Се управува со помош на бесплатната мобилна апликација SeTracker App.
 • За повици, пораки и поврзување со мобилни уреди се користи SIM картица со компатибилна GSM мрежа.
 • Достапен е во розова и тиркизно сина боја.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.