Зимско разубавување! 40% попуст на пакет шминка + фенирање во Фризерско студио Грејс во вредност од 1000 ден. по цена од 600 ден.

Цена

600 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

400 ден.

Купени: 1

 • ул.Христо Смиренски бр.24

  Одведи ме таму

  071 327 049

Добивате

40% попуст на пакет шминка + фенирање во „Фризерско студио Грејс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Блеснете со помош на Фризерско студио Грејс. Ваше е само да се препуштите и да уживате полни со самодоверба.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.