Блеснете со уникатен изглед! 37% попуст на шминка + фризура вредност од 1100 ден. по цена од 690 ден. во NAS Beauty Salon

Вредност

1100 ден.

Попуст

37%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

 • Krimska 50, Skopje

  Одведи ме таму

  070 595 402

  saraajdiniosmani@gmail.com

Добивате

Шминка + фризура

*Во понудата не се вклучени трепки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2019 до 30.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 595 402
 • Во понудата не се вклучени трепки

Опис

Блеснете на вашиот посебен ден!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.