Блеснете со уникатен изглед! 37% попуст на шминка + фризура вредност од 1100 ден. по цена од 690 ден. во NAS Beauty Salon

Цена

690 ден.

Вредност

1100 ден.

Попуст

37%

Заштеда

410 ден.

Купени: 1

 • Krimska 50, Skopje

  Одведи ме таму

  070 595 402

  saraajdiniosmani@gmail.com

Добивате

Шминка + фризура

*Во понудата не се вклучени трепки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 595 402
 • Во понудата не се вклучени трепки

Опис

Блеснете на вашиот посебен ден!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.