Неодолива понуда за матуранти! 40% попуст на пакет од шминка со трепки + фризура од XBody Skopje Impulse Studio во вредност од 2500 ден. по цена од 1490 ден.

Цена

1490 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1010 ден.

 • Ул. Миле Поп Јорданов бр.37А, Скопје

  Одведи ме таму

  076360595, 077612107, 076360595

  xbodyimpulsestudio@gmail.com

Добивате

Пакет од шминка со трепки + фризура од XBody Skopje Impulse Studio

* Трепките се вештачки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2019 до 10.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 077 612 107

Опис

Блеснете на вашата матурска забава!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.