39% попуст на шминка + вештачки трепки од Студио ММ Миа Марија во вредност од 800 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

310 ден.

Купени: 3

 • Видое Смилевски Бато 3, Skopje, North Macedonia (спро ТЦ Лиса)

  Одведи ме таму

  071 297 017

Добивате

Шминка + вештачки трепки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Новоотворен салон кој целосно ќе се погрижи за вашата убавина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.