Професионално разубавување! 54% попуст на професионална шминка + трепки од Студио Ројал во вредност од 1500 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

54%

Заштеда

810 ден.

 • Булевар Партизански Одреди бр.62 2/35 Скопје

  Одведи ме таму

  071 364 121

  studio.royal.skopje@gmail.com

Добивате

Професионална шминка + трепки 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација 
 • За шминкање се користи козметиката на Кryolan
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Други услуги кои ги нуди студио Royal се:

 • нокти (наливни со гел, маникир, педикир)
 • свилени трепки (класик, хибрид, волумен 2D, 3D, лаш лифт)
 • депилација
 • масажи
 • јапонско исцртување на веги
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.