Snake Bit – Штрафцигер со продолжеток за одвртување

800 ден.

590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Со помош на Snake Bit, вашите куќни поправки ке бидат многу лесни и едноставни. И не само тоа, овој додаток за одвртувачи ќе ве воодушеви и ќе станете вистински професионалец само со една алатка
 • Snake Bit се витка 90 степени за зашрафување или одшрафување на шрафови, ви ја олеснува работата и повеќе никогаш не ќе ги губите нервите на тешко пристапните места
 • Идеален е за куќни поправки, автомобили, водовод…
 • Се поставува на секаков тип одвртувачи, шрафцигер, бормашина итн.
 • Може да се растегне до 30cm и да зашрафува или одшрафува се до 90 степени во било кој правец
 • Во комплетот добивате и еден рачен шрафцигер + 6 додатоци за одвртување

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.