Планинска идила на Попова Шапка (09.03-23.03.2019)! Ноќевање со појадок во Snow Patrol Lodge на Попова Шапка во вредност од 1250 ден. по цена од 625 ден.

Вредност

1250 ден.

Попуст

50%

Заштеда

625 ден.

Купени: 19

Добивате

Ноќевање со појадок за едно лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.03.2019 до 23.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжителнопечатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За дете до 5.99 години е бесплатно
 • За дете над 6 години се доплаќа 321 ден. од ноќевање директно во хотелот
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Попова Шапка е голем скијачки центар во кој има одлични ски патеки, хотелско сместување како и многу викенд куќи. Се наоѓа во севернозападниот дел на Р.Македонија и е еден од најпопуларните зимски-спортски центри во земјава. Прекрасната Шар Планина со 1780м надморска височина е на само 35 км од главниот град Скопје и само 18 км од градот Тетово.

Grouper водич

Попова Шапка нуди услови за планинарење, се карактеризира со голем број на природни убавини, како што се малите глацијални езера, извори и 43 врвови над 2.500 метри на надморска височина. Овој предел е идеален со опуштени прошетки или искачување на еден од врвовите на планината. Совршено место да се опуштите и да уживате во мирисите на планинските чаеви кои ги има во изобилие.

Хотел Snow Patrol Lodge

Хотелот е одлично место за релаксација и пролетен одмор. Со прекрасен поглед кон падините, бесплатен паркинг простор за гостите, ресторан со локални специјалитети и интернационална кујна, lounge бар со камин, панорамски тераса, соба за багаж за ски опрема, конференциска сала, можност за организирање на на мини настани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.