51% попуст на нијансирање со техника по избор + фенирање во Social Hair во вредност од 3500 ден. по цена од 1690 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

51%

Заштеда

1810 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 15 | Остануваат: 15

 • ул. Климент Охридски 20А/2

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Нијансирање со техника по избор + фенирање

 • балајаж
 • сомбре
 • tyger eye

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 10.02.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Најновите трендови за разубавување во Social Hair!

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.