До 74% попуст на шишање + фенирање + Loreal ампула за потхрaнување на коса или третман за хемиски третирана коса од брендот Karyn во Social Hair

РАСПРОДАДЕНО

До 74% попуст на шишање + фенирање + Loreal ампула за потхрaнување на коса или третман за хемиски третирана коса од брендот Karyn во Social Hair

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

74%

Заштеда

1,110 ден.

Купени : 22

 • ул. Климент Охридски 20А/2

 • 071 961 991

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб-Нед: 10:00 - 18:00

Добивате

 • Шишање + фенирање + маслена Loreal ампула за потхрaнување на коса, цена: 1300 ден. 390 ден.
 • Шишање + фенирање + третман за хемиски третирана коса од брендот Karyn, цена: 2600 ден. 690 ден.

* Третманот трае 50-60 минути


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2018 до 05.12.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Третман со маслени ампули за коса кои се специјално наменети за боена,бланширана (хемиски третирана коса). Ја хидрира и обновува косата. Има моментален ефект,но за подолготраен ефект постапката треба да се повторува 1-2 пати во текот на еден месец после првиот третман во зависност од степенот на оштетување на косата. 

Најновите трендови за разубавување во Social Hair!

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ