До 74% попуст на шишање + фенирање + маслена маска за регенерација на коса или третман за хемиски третирана коса од брендот Karyn во Social Hair

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

74%

Заштеда

1110 ден.

Купени: 26

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Климент Охридски 20А/2

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Опции на понудата:

Шишање + фенирање + маслена маска за регенерација на коса 1,500 ден. 390 ден.
Шишање + фенирање + третман за хемиски третирана коса од брендот Karyn 2,600 ден. 690 ден.

* Третманот трае 50-60 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 10.02.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Третман со маслени ампули за коса кои се специјално наменети за боена,бланширана (хемиски третирана коса). Ја хидрира и обновува косата. Има моментален ефект,но за подолготраен ефект постапката треба да се повторува 1-2 пати во текот на еден месец после првиот третман во зависност од степенот на оштетување на косата. 

Најновите трендови за разубавување во Social Hair!

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.