Онлајн Саем за Мебел! Купон од 299 ден. со кој добивте 15% попуст на нарачки од целиот асортиман во боја и димензии по избор и 20% на сите експонати во Софа Студио

 • ул. Дане Крапчев бр 29. 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  02 321 2708

  contact@sofastudio.com.mk

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добивте:

 • 15% попуст на нарачки од целиот асортиман во боја и димензии по избор
 • 20% на сите експонати во Софа Студио

*Широкиот асортиман се состои од: гарнитури, софи, троседи, двоседи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Рокот за изработка е 25 работни дена
 • Транспортот и монтажа се вклучени во цената

Опис

Уредете го вашиот простор според вашите желби и според вашите барања.

Производство на квалитетен тапациран мебел со модерен дизајн. Производите се изработуваат според димензиите на просторот на клиентот и според неговите желби и потреби

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.