7 ја следат оваа компанија


Softshell јакна HORTEN 2

3800 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

HORTEN2

Опис

 • Јакна softshell со фиксна качулка и 4 џебови.
 • Изработена од трослоен ламинар Softshell во состав 96% полиестер, 4% еластан.
 • Расположливост на бои црно-жолта.
 • Повеќе инфо за величини на следниот линк: https://www.deltaplus.eu/en_GB/size (задолжително побарајте го, подоле на страната, делот: Body : Outdoor wear)

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Armor Plus"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Компанијата АРМОР ПЛУС е основана 2002 година во Скопје управувана од тим која со своите иновативни и креативни решенија стана еден од водечките специјалисти за работна облека и опрема за лична заштита. Почетоците на компанијата беа со поголем акцент на поединецот, производство и трговија со лична заштитна опрема, со што ги дефиниравме стандардите на пазарот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.