Недела на храна #СкопјеГурман! Експлозивно и нутритивно! 44% попуст на смути + бомбица со вкус по избор во Soho House - Takeaway во вредност од 160 ден. по цена од 89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Експлозивно и нутритивно! 44% попуст на смути + бомбица со вкус по избор во Soho House - Takeaway во вредност од 160 ден. по цена од 89 ден.

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

160 ден.

Попуст

44%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 229 | Остануваат : 71

 • ул.Никола Кљусев бр.11 (до Јадран Хотел)

 • 071 553 388

 • ivangjakovski@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Смути + бомбица по избор 

 • Green (банани, ананас, јаболко, ѓумбир, авокадо)
 • Raspberry (банани, ананас, малина, портокал)

*Изборот на бомбица се прави од моментално достапните вкусови во бистрото


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 10.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку имате над 5 нарачки, потребна е однапред резервација
 • Понудата може да се искористи само во Soho House - Takeaway - Центар (ул.Никола Кљусев бр.11, до Јадран Хотел)

Опис

Нутритивно и неодоливо искуство во Soho House!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ