Соко Бања за 8-ми Март (06.03 – 08.03.2020)! 25% попуст на 2 ноќевањa со појадок, ручек и вечера + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром во вредност од 5990 ден. по цена од 4490 ден.

Цена

4490 ден.

Вредност

5990 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1500 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 2 ноќевања со појадок, ручек и  вечера во хотел Моравица за термин (06.03 - 08.03.2020)

 • Автобуски превоз на наведената релација
 • Една свечена вечера со жива музика
 • Локален водич за Лептерија и Соко Град
   

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.03.2020 до 08.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Бисер Пром на Дрво декор
 • Доплати:
 • Патничко осигурување
 • Се што е надвор од програмата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Опис на програмата

Прв ден: 06.03.2020

Поаѓање во 07.00 часот од Дрводекор. Патување кон Р. Србија преку граничен премин Табановце. Попатна посета на градот Ниш. Прошетка  низ центарот на градот и разглед на неговите знаменитости. Потоа во договорено време патувањето продолжува кон Соко Бања. Пристигнување во попладневните часови. Сместување во хотел Моравица. Вечера. Ноќевање.  

                                                                                          
Втор ден: 07.03.2020

Појадок. По појадокот прошетка со локален водич до излетничкото место. Лептерија и стариот Соко Град. Ручек во хотелот. По ручекот слободно време за одмор и прошетка. Вечерта, вечера со жива музика во ресторанот на хотел Моравица. Ноќевање.


Трет ден: 08.03.2020

Појадок. По појадокот  време за индивидуални прошетки низ Соко Бања. Ручек во хотел. По ручекот поаѓање за Скопје со попатни  паузи. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.