23% попуст на соковник Big Press + бесплатна достава од Kalin во вредност од 4650 ден. по цена од 3579 ден.

Цена

3579 ден.

Вредност

4650 ден.

Попуст

23%

Заштеда

1071 ден.

Купени: 6

Добивате

BIG Press кујнски апарат за цедење сок (нектар) од калинка и цитруси + бесплатна достава

*Погоден за домашна и професионална употреба

*Соковникот е достапен во Rose Gold боја

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.12.2018 до 30.01.2019
 • Соковникот е достапен во Rose Gold боја
 • Бесплатна достава!
 • Производот може да ви биде доставен или да го подигнете
 • Подигнувањето на производот се врши од магацинот на адреса ул.Благој Стефковски бр.16
 • За бесплатна достава потребно е да ги пратите на меил следниве информации: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот
 • Доставата се врши за 3-5 работни дена

Опис

KALIN BIG PRESS е одличен кујнски апарат за цедење на сок (нектар) од калинки и цитруси, погоден за домашна и професионална употреба

Карактеристики на производот:

 • Голема потисна моќ и искористеност на овошјето.

 • Голем капацитет на цедење 50л/ч

 • Лесен за употреба и лесен за одржување.

 • Одличен производ за целото семејство.

 • Не користи електрично напојување и можете да го користите насекаде.

 

ОСУМ ПРИЧИНИ ЗОШТО СВЕЖИОТ ЏУС Е ПОДОБАР:

 1. Повкусен е, за разлика од купениот

 2. Нема хемиски додатоци

 3. Содржи ензими и нутреини, кои инаку се разградуваат со пастеризацијата

 4. Свежиот џус содржи повеќе витамин Ц и биофлаваноиди, што го прави одличен антиоксиданс

 5. Свежиот џус од портокал ги има сите состојки што се неопходни за организмот да произведува Колаген

 6. Одличен извор на магнезиум и сите витамини

 7. Одлично за тироидната жлезда и го намалува стресот

 8. Содржи природни шеќери кои се одлични за метаболизмот

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.