- 13%

SENCOR Соковник SJE 741 SS + 2 години гаранција

3200 ден.

2790 ден.

Шифра:

300000001408
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Соковник со висококвалитетно куќиште од inox
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Голем отвор за ставање на цело овошје (65mm Ø)
 • Прави сок од јаболка , моркови и др. овошја , зеленчуци, без нивно претходно ситнење
 • Одлив на сокот низ отвор
 • 2 степени на сила (0-1-(11000 вртежи/мин)-2-(13000 втрежи/мин) за меко или тврдо овошје
 • Заклучување со безбедносен прекинувач
 • Едноставен за чистење : сите делови се мијат во машина за садови
 • Висока стабилност заради гумените нозе
 • Автоматско исфрлање на густишот
 • Голема , одстранива посуда за густиш 1,2 л
 • Тројна заштита
 • Лесно чистење
 • Соковникот почнува да работи само ако е правилно наместен
 • Автоматско исклучување во случај на отварање на капакот
 • Автоматско исклучување во случај на прегрејување
 • Простор за скадирање на кабелот
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.