50% попуст на Solar Zoom соларна LED ламба со метална рачка од 800 ден. по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на Solar Zoom соларна LED ламба со метална рачка од 800 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Solar Zoom соларна LED ламба за кампување со метална рачка


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2017 до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • се полни преку USB кабел (вклучен во пакувањето)
 • можност за соларно полнење преку вграден соларен панел
 • цврста метална рачка 
 • On/Off копче
 • форма: округла
 • LED ламба со голема светлина 
 • изработена од издржлива и цврста пластика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ