74% попуст на турбо солариум од германскиот бренд Siena Kettler во козметички салон "Марина" во вредност од 250 ден. по цена од 65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

74% попуст на турбо солариум од германскиот бренд Siena Kettler во козметички салон "Марина" во вредност од 250 ден. по цена од 65 ден.

Цена

65 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

74%

Заштеда

185 ден.

Купени : 434

  • бул. Јане Сандански 63 (спроти т.ц. Бисер) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

  • 070 524 509; 2 451 274

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 11:00 - 20:00

Добивате

1 третман турбо солариум (лежечки)

  • Времетраење: 10 минути
  • Солариумот е од брендот Siena Kettler

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.06.2014 до 14.07.2014
  • Едно лице може да купи повеќе купони
  • Задолжителна резервација

Опис

Ништо не може да ги замени прекрасниот изглед на убаво исончана кожа, чоколадниот тен и летната насмевка. Солариумот овозможува за кратко време, за само неколку денови да се постигне саканиот ефект на бронзен тен. Со само 10 мин. третман веќе можете да ги видите ефектите од потемнувањето. Можете да купите повеќе ваучери и да ги комбинирате за онолку третмани колку што сметате дека ви се потребни во консултација со стручно лице од салонот "Марина".

Член на Grouper од: 10-02-2014
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ