50 ја следат оваа компанија


Соларна ламба со сензор SL-F56

790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Сензор за движење
 • Идеална за градина, внатрешен двор, улица и слично
 • Се полни од сончева светлина
 • Моќност: 10V
 • Бела светлина
 • Водоотпорен и погоден за надворешна употреба
 • Батетија: 1200 mAh; Li-ion 3.7V
 • Тежина на производот: 500gr
 • Димензии на соларниот панел: 12,8 x 11,3 x 1,6cm
 • Материјал: PVC

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 08.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.