Соларна ламба со сензор Twin Head Solar Security Light

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот

 • Растојание на сензор: 5m
 • Светилките се вртат и се навалуваат 360 степени
 • Прилагодливо време на активирање до 3 минути
 • Батерија: 3.7V 1200mAh
 • Li-ion повторно полнење на батеријата
 • Работно време 4.5 саати
 • Соларен панел: 7.4V; 1.2W
 • Лумен: 150lum
 • Прилагодување на чувствителност на светлината: 5-20 lum
 • Должина на кабелот: 5m
 • Оптимална висина за инсталација: 1-3m
 • Растојание на чувствителност: 2-5m ( максимум )
 • Обем на чувствителност: 120 степени
 • Димензии на светлото: Должина: 17cm; Висина: 22cm
 • Количина на LED: 22 LED диоди
 • Тежина: 258gr
 • Димензии на пакувањето: Должина: 19cm; Ширина: 18cm; Висина: 14cm
 • Тежина на пакувањето: 566gr

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 08.11.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.