54% попуст на соларна ламба за кампување во вредност од 1200 ден. по цена од 550 ден.

Цена: 550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

54% попуст на соларна ламба за кампување во вредност од 1200 ден. по цена од 550 ден.

Цена

550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

650 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 10

Можност за достава
 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Соларна ламба за кампување


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2016 до 31.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч.
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.
 • Бојата е во зависност од количините на лагер

Опис

Карактеристики на производот:

 • LED Батерија која повторно се полни на сончева енергија или со електрична енергија
 • Време на користење на батеријата до наредно полнење: 12 часа
 • Подигнете ги рачките на ламбата за да почнете со нејзино користење
 • Со стискање на копчето, ја активирате долната сијалица
 • Отворот за електрично полнење можете да го користите за полнење на вашиот мобилен телефон, со соодветен приклучок
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ