Трансилваниските трдла од Winterland повторно во градот! До 44% на трдло со вкус по избор: благо или солено за носење, хот дог, крофни или палачинки со фил по избор од Transilvanisko Trdlo

Цена од

39 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

70 ден.

Попуст

44%

Заштеда

31 ден.

Преостанато време

Купени: 12

Добивате

Опции на понудата:

Класик трдло (солено или благо) 100 ден. 69 ден.
Благо со крем 120 ден. 79 ден.
Солено со фил 150 ден. 99 ден.
Хот дог 100 ден. 59 ден.
Крофни (порција 350гр)
02-09-2020 - 00:00
90 ден. 55 ден.
Палачинка класик 70 ден. 39 ден.
Палачинка со крем 90 ден. 59 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.09.2020 до 15.10.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи за носење

Опис

Благи 

Класик трдло - Тесто обвитксно со мелени ореви, плазма и по желба цимет. 

Благо со крем, внатре со премаз од:

  • киндер боено крем
  • орео крем
  • лешник крем
Крофни (порција 350гр) - Тесто, шеќер и чоколаден прелив
 
Палачинка - Лешник крем, плазма и банана
 
Палачинка - Лешник крем, плазма, банана, чоколаден прелив и шлаг

Солени 

Класик трдло - Тесто увалано надворешен дел со млечен кашкавал и маслинки

Солено со фил, внатре со премаз од:

  • крем сир, марула, домат, пилешка шунка
Трдло чајна говедска - Солено тесто печено со млечен кашкавал и маслинки и полнето со рукола или марула, чајна говедска, млечен намаз, пченка и домати
 
Трдло пршут - Солено тесто печено со млечен кашкавал и маслнки и полнето со рукола или марула, пршут, млечен намаз, пченка и домати
 
Хот дог - Домашно тесто со виршла

 

За компанијата

Трансилваниските трдла од Winterland повторно во градот! 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.