Уникатен подарок за денот на вљубените! До 37% попуст на рачно исцртана шоља или сет од две рачно исцртани шољи по избор од Радост ми е

Цена од

229 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

350 ден.

Попуст

35%

Заштеда

121 ден.

Купени: 3

 • Скопје, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  070 205 963

  radostmie@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Рачно исцртана шоља 350 ден. 229 ден.
Сет од две рачно исцртани шољи 700 ден. 439 ден.

Рачна цртање на шољи со дизајн по избор:

 • Рачно нацртана шолја со дизајн по избор цена: 350 ден. 229 ден.
 • Комплет од две рачно нацртани шолји со дизајн по избор цена: 700 ден. 439 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купувањето на купонот, потребно е да испратите порака на facebook страната на „Радост ми е – Прва македонска фабрика за радост “ или на инстаграм профилот „ radostmie “ со опис на цртежот од една страна на чашата што го сакате со цел Вашата чаша да биде изработена во најбрзо време.
 • Чашите може да ги подигнете најрано 2 дена или може да Ви биде доставена преку брза пошта со соодветна доплата.

Опис

Дали размислувате за персонализиран подарок за Денот на Вљубените за Него/ Неа?
Оставете впечаток и изнудете насмевка кај Вашите сакани со љубовен дизајн по Ваша желба.
Подарете рачно нацртана шолја за кафе или чај на Вашите најсакани.

Нас ни е предизвик да направиме дело кое ќе биде уникатно и единствено за себе. Успех за нас е кога нашето дело ќе се предизвика насмевка и радост кај луѓето.

Радост ми е – Прва македонска фабрика за радост

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.