Неверојатен попуст во Соло Н! Купон од 99 ден. со кој добивате 30% попуст на новата зимска колекција на кожни обувки во Соло Н

 • ул. Булевар Јане Сандански бр. 82/лок 29, ТЦ Бисер (1 кат) Скопје Аеродром

  Одведи ме таму

  070448655

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате од 30% попуст на новата зимска колекција на кожни обувки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2018 до 28.02.2019
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницита на Соло Н
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Соло е српски бренд кој постои на пазарот преку 20 години и е познат по производството на обувки од природна кожа. 
Секоја година унапредувајќи го процесот на производство преку користење најсовремени материјали брендот Соло ги задоволува своите потрошувачи. Добитник е на три сребрени и две златни награди на меѓународни саеми за кожа во Белград.

Од 2017 година брендот Соло е достапен и во Македонија.

Одберете обувки за вас или за подарок за некој близок, бидете во тренд и уживајте во одличниот квалитет!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.