Секоја сабота во Октомври и Ноември на шопинг во Солун! Организирана шопинг тура во Солун + вклучен автобуски превоз за термин по избор од ТА Идеал Травел по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

Купени: 86

 • ул. Даме Груев бр.7 , лок 10 (кај полициска станица Беко)

  Одведи ме таму

  078 684 392

  idealprevoz@yahoo.com

Добивате

Организирана шопинг тура во Солун за едно лице + вклучен автобуски превоз за термин по избор:

 • 12.10.2019 - Распродадено
 • 19.10.2019 
 • 26.10.2019 
 • 02.11.2019 
 • 09.11.2019 
 • 16.11.2019 
 • 23.11.2019 
 • 30.11.2019 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Идеал Травел за да го резервирате вашиот термин за патување
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Тргнување во 03:30 часот, од Дрво Декор спроти Holiday Inn
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Травел
 • Доколку купонот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Подновете се со ново парче облека или купете им подарок на вашите најмили од Солун!

Програма за патувањето: 

 • Состанок на групата во 03:15h
 • Тргнувањево 03:30h, од Дрво Декор спроти Holiday Inn. Се патува преку граничен премин Богородица.
 • Пристигнување во Солун во утринските часови околу 09:00h локално време. Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Солун.
 • Во 14:00h локално време поаѓање од центарот на Солун кон Икеа.
 • Од 15:00h  локално време, слободно време за шопинг во Икеа и во Космос.
 • Во 19:00h локално време поаѓање за Македонија. Попатна пауза за посета на Free Shop - 30 минути.
 • Пристигнување во Скопје околу 22:30 часот.

ТА Идеал Травел располага со високоопремени и климатизирани автобуси кои вашето патување ќе го направат удобно. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.