Секоја сабота во Ноември и Декември на шопинг во Солун! 21% попуст на организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор од Т.А Ganic Exclusive во вредност од 1000 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

21%

Заштеда

210 ден.

Купени: 69

Добивате

Организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор:

 • 09.11.2019
 • 16.11.2019
 • 23.11.2019
 • 30.11.2019
 • 07.12.2019
 • 14.12.2019
 • 21.12.2019
 • 28.12.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2019 до 31.12.2019
 • По купувањето потребно е телефонски да направите потврда на патувањето.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Првиот термин е на 14.09.2019 (Сабота)​
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Поаѓање e во 03:30 часот пред Дрво декор спроти Holiday Inn
 • Поѓање од Солун во 19:00 часот по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма на патувањето:

 • Состанок на групата во 03:15 h
 • Тргнување во 03:30h, од Дрво Декор спроти Holiday Inn. Се патува преку граничен премин Богородица.
 • Пристигнување во Солун во утринските часови околу 09:00h локално време. Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Солун.
 • Во 14:00h локално време поаѓање од центарот на Солун кон Икеа.
 • Од 15:00h локално време, слободно време за шопинг во Икеа и во Космос.
 • Во 19:00h локално време поаѓање за Македонија. Попатна пауза за посета на Free Shop – 30минути.
 • Пристигнување во Скопје околу 22:30 часот.

Луда шопинг треска во Солун!

Посетете ги Ikea, Cosmos и Jumbo и подновете се со ново парче облека или подарок за вашите најмили.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.