21% попуст на Somafix SFIS115 (2088) аголна брусалка 115mm 710 W + 6 месеци гаранција + бесплатна достава во вредност од 2670 ден. по цена од 2099 ден.

21% попуст на Somafix SFIS115 (2088) аголна брусалка 115mm 710 W + 6 месеци гаранција + бесплатна достава во вредност од 2670 ден. по цена од 2099 ден.

Вредност

2,670 ден.

Попуст

21%

Заштеда

571 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix SFIS115 (2088) аголна брусалка 115mm 710 W + 6 месеци гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFIS115
 • Јачина: 710 W
 • Дијаметар: 115mm
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 0 - 11000r/min
 • Напон/фрекфенција: 230 ~ 240V/50 ~ 60Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ